Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

Ніч у музеї: Елементи і образи

Ніч у музеї-2019

Щороку, 18 травня цілий світ відзначає день музеїв. Саме в цей день з’явилася традиція відчиняти двері музеїв вночі, щоб показати своїм відвідувачам, що музей – це не заскорузла установа, яка діє згідно якихось канонів, а живий організм, наповнений безліччю історій, які можна цікаво інтерпретувати.

Ніч у музеї-2019

Ніч у музеї-2019

Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів вже вчетверте бере участь в цій міжнародній акції, і цього року наша тема Ночі в музеї була «Елементи і образи». В кожному з залів музеї оживали свої образи та доповнювалися елементами.

В залі «Антоновичів» відвідувачів зустрічав «Диригент», який пропонував пограти на музичних

Ніч у музеї-2019

Ніч у музеї-2019

інструментах: барабані, сопілці, трубах, дримбі; послухати гру платівки на старенькій радіолі; побувати в ролі Тетяни Антонович і уважно розглядати через мікроскоп клітинне життя організмів.

В залі «Природи» гостей зустрічала «Весна»,

Ніч у музеї-2019

Ніч у музеї-2019

всі охочі мали змогу розфарбувати мамонта, подивитися фільм про трипільську культуру, побачити сокиру трипільців та голограми.

Ніч у музеї-2019

В «Історії», побувавши в гостях в «упівців» можна було подрукувати на справжній друкарській машинці, а також зіграти в гру «Мандрівка Україною».

Ніч у музеї-2019

Ніч у музеї-2019

Ніч у музеї-2019

Етнографічний зал з «бойківчанкою» дав можливість помолоти зерно на жорнах, попрасувати одяг з допомогою тачівки та маглівниці, вичесати клоччя на щітях.

А в «Бойківську хату» до бойківських гостинців запрошувала файна ґаздиня Ганна Керничишин, страви з її столу пахли на цілий музей. Та не тільки пригощала, але разом з Стефою Паляницею

Ніч у музеї-2019

звеселяла відвідувачів чудовими співанками.

Ніч у музеї-2019

Ніч у музеї-2019

В залі сакрального мистецтва духовні розмови проводив о. Василь Бурій.
Для діток також діяла атракція: аква-грим від Ірини Горан.

На виході гостей зустрічала і проводжала героїня казки.
Дякуємо вам за чудовий вечір і чекаємо вас наступного року.

Адміністрація музею «Бойківщина»

Ніч у музеї-2019

Ніч у музеї-2019

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).