Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

Нагорода для «Променя»!

У Навчально-методичному центрі культури і туризму Прикарпаття м. Івано-Франківськ відкрили фотовиставку – ХІ-тий творчий звіт народних аматорських фотоклубів області за 2019 рік.

У творчому звіті прийняли участь 9 народних аматорських фотоклубів області, які представили 187 робіт від 85 авторів. Серед учасників виставки і Долинський народний фотоклуб «Промінь», який представив 22 роботи 11 авторів.

Серед світлин виставки і колоритні портрети від народного аматорського фотоклубу “Пролісок” (РНД м. Рожнятів), і яскраві літні світлини, на яких зображений цікавий світ природи від народного аматорського клубу “Панорама” (м. Снятин).  Також глядачі мали змогу помилуватись роботами у стилі стрит фото від народного аматорського фотоклубу “Колумб” (РБК м.Тисмениця). А також барвисті пейзажі і портрети від народного аматорського фотоклубу “Дністер” (РПК Городенка).

 

Яскравою та символічною була виставка І. Парадовського присвячена 5-й річниці Революції Гідності, сповнена трагічними портретами та репортажними фото , які вкотре нагадала всім присутнім про події 2014-го року. Такі світлини відображають історію та формують наш світогляд.

“Хотілося зібратися фотоклубам області разом, обговорити різні напрямки роботи, не їздити наприклад у Городенку чи інші міста, а зустрітися всім тут – в одному місці. На мою думку, зараз фотографії стають кращими, більше людей займаються цим. Як представник старшого покоління, я все ж люблю чорно-білі фотографії, проте на наших виставках з’являється все більше світлин у кольорі. ”, – каже організатор виставки Михайло Крицун.

Після відкриття фотовиставки директорка НМЦКіТП Світлана Панько подякувала усім очільникам фотоклубів та нагородила їх грамотами. Долинський народний фотоклуб «Промінь» отримав нагороду за розвиток, популяризацію фотомистецтва та участь в обласній підсумковій фотовиставці народних аматорський фотоклубів.

Фотовиставка експонуватиметься у виставкових залах НМЦКіТП на вулиці Незалежності 12, м. Івано-Франківськ, другий поверх до 15 грудня 2019

Надія Шмаль

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).