Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

Мистецтво що дарує радість

Сьогодні чи не кожен грандіозний дитячий захід не обходиться без найрізноманітніших, часом навіть вражаючих, фігурок людей, тварин, квітів, виготовлених з повітряних кульок.

Твістинг — це єдиний вид мистецтва, де людина вчиться працювати з повітрям. А якщо точніше, то з повітряними кульками, моделюючи з них різні композиції. А це завжди гарний настрій, усмішки, веселощі, яких так не вистачає у сьогоднішній складний час.

У рамках відзначення Міжнародного Дня захисту дітей, 6 червня у приміщенні конференц-зали музею «Бойківщина» відбувся майстер-клас з твістингу та аеродизайну.

Мистецтву створення різноманітних фігур з повітряних куль навчали майстри – Галина Лютан та Аліна Черепок Арт-бутік «Балянсе».

Вони впpaвнo створюють з пoвiтpяних кyль вpaжaючi бyкeти квiтiв, мyльтиплiкaцiйних гepoїв, транспорт, a oфopмлeнi ними пpимiщeння пepeтвopюютьcя нa кaзкy.

Майстрині poзкpили yчacникaм заходу cвiй ceкpeт ycпiхy тa пoзнaйoмили з тoнкoщaми твicтингy, icтopiєю йoгo виникнeння, ocнoвaми мoдeлювaння тa нaдyвaння пoвiтpяних фiгyp.

Основний метод твістингу полягає в скручуванні повітряної кульки (власне, це і означає слово «твістинг»).

Кулі слід надувати не до кінця, інакше від надмірного тиску вони можуть тріснути: надувши повітряну кулю до певної довжини, необхідно трохи спустити повітря, а вже потім приступити до скручування з неї необхідної нам фігури.

Скручувати повітряну кулю слід обов’язково в одному напрямку, всі рухи здійснюються однією рукою – це основне правило твістингу.

Усі учасники заходу, а їх було близько двадцяти, під керівництвом майстринь, вміло продемонстрували свої творчі здібності та виготовили чудові фігури.

 

 

Щиро вдячні Галині Лютан та Аліні Черепок за проведений майстер-клас, а також всім учасникам за чудову атмосферу, щирі емоції та гарний настрій.

Мар’яна Хабер-Дудар
Науковий співробітник музею «Бойківщина»

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).