Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

Back to all Post

Мистецтво що дарує радість

Мистецтво що дарує радістьМистецтво що дарує радістьСьогодні чи не кожен грандіозний дитячий захід не обходиться без найрізноманітніших, часом навіть вражаючих, фігурок людей, тварин, квітів, виготовлених з повітряних кульок.

Твістинг — це єдиний вид мистецтва, де людина вчиться працювати з повітрям. А якщо точніше, то з повітряними кульками, моделюючи з них різні композиції. А це завжди гарний настрій, усмішки, веселощі, яких так не вистачає у Мистецтво що дарує радістьМистецтво що дарує радістьсьогоднішній складний час.

У рамках відзначення Міжнародного Дня захисту дітей, 6 червня у приміщенні конференц-зали музею «Бойківщина» відбувся майстер-клас з твістингу та аеродизайну.

Мистецтву створення різноманітних фігур з повітряних куль навчали майстри – Галина Лютан та Аліна Черепок Арт-бутік «Балянсе».

Мистецтво що дарує радістьМистецтво що дарує радістьВони впpaвнo створюють з пoвiтpяних кyль вpaжaючi бyкeти квiтiв, мyльтиплiкaцiйних гepoїв, транспорт, a oфopмлeнi ними пpимiщeння пepeтвopюютьcя нa кaзкy.

Майстрині poзкpили yчacникaм заходу cвiй ceкpeт ycпiхy тa пoзнaйoмили з тoнкoщaми твicтингy, icтopiєю йoгo виникнeння, ocнoвaми мoдeлювaння тa нaдyвaння пoвiтpяних фiгyp.

Основний метод твістингу полягає в скручуванні повітряної Мистецтво що дарує радістьМистецтво що дарує радістькульки (власне, це і означає слово «твістинг»).

Кулі слід надувати не до кінця, інакше від надмірного тиску вони можуть тріснути: надувши повітряну кулю до певної довжини, необхідно трохи спустити повітря, а вже потім приступити до скручування з неї необхідної нам фігури.

Скручувати повітряну кулю слід обов’язково в одному напрямку, всі рухи здійснюються однією рукою – це основне правило Мистецтво що дарує радістьМистецтво що дарує радістьтвістингу.

Усі учасники заходу, а їх було близько двадцяти, під керівництвом майстринь, вміло продемонстрували свої творчі здібності та виготовили чудові фігури.

 

 

Мистецтво що дарує радістьЩиро вдячні Галині Лютан та Аліні Черепок за проведений майстер-клас, а також всім учасникам за чудову атмосферу, щирі емоції та гарний настрій.

Мар’яна Хабер-Дудар
Науковий співробітник музею «Бойківщина»

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).