Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

«Мистецькі животоки» у музеї «Бойківщина»

20 грудня 2017 р. о 15.30 год. у Долинському краєзнавчому музеї «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів відбудеться урочисте відкриття виставки «Мистецькі животоки», яку представлятимуть викладачі та студенти спеціальності «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» Калуського коледжу культури і мистецтв.

на виставці

Художники-дизайнери, викладачі початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів, яких готує ця спеціальність, представлять увазі відвідувачів 50 робіт. При створенні цієї виставки зусилля калушан були спрямовані на сучасне бачення й творчу інтерпретацію світу природи в творах мистецтва, спробі вловити енергію нашої землі та передати її на полотні.

Виставка художніх робіт «Мистецькі животоки» представлена переважною більшістю дипломних та підсумкових робіт студентів та викладацьких робіт, виконаних за допомогою різноманітних художніх технік. Погляди глядача привертають натюрморти та пейзажі, створені в техніках олійного та акрилового живопису. Наявні твори декоративного мистецтва: ткацтва, витинанки, вишивки.

Під час відкриття виставки музичні хвилини буде вести естрадно-духовий оркестр Калуського коледжу культури і мистецтв (диригент Ярослав Скаб’як).

на виставці

«Відкрий себе світові через творчість!» – таким гаслом Калуський коледж Культури і мистецтв щорічно запрошує на навчання талановиту та креативну молодь Прикарпаття, і не тільки, на такі спеціальності – менеджмент соціокультурної діяльності, хореографія, інформативна бібліотечна та архівна справа, образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація. І хоча День відкритих дверей коледжу нещодавно відбувся, з успіхами та напрямками праці закладу та його викладачами –  долинянам та гостям міста можна буде ознайомитись під час відкриття виставки «Мистецькі животоки».

на виставці

Отже, ласкаво запрошуємо на зустріч!

Адміністрація музею «Бойківщина»

 

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).