Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

Моя Долина

Цього тижня для долинян було потрійне свято – це День українського прапора, День Незалежності України і, звісно, улюблене свято містян – День міста Долини.

Саме на святкуванні Дня державного прапора – 23 серпня музей «Бойківщина» мав дві важливі події: відкриття фотовиставки «Моя Долина» на Медовій алеї та урочисте відкриття виставки графіки Надії Дички «Між минулим і майбутнім».

У фотовиставці «Моя Долина» було представлено 18 авторів (котрі подали свої роботи до музею) та понад 60 робіт.

Згідно інтернет-голосування, найбільше голосів («вподобайок») отримало фото Романа Шимковича з фотографією «нічного» фонтану.

відкриття виставки

В цей же день о 15:00 год. розпочалася ще одна мистецька подія в музеї – урочисте відкриття виставки «Між минулим і майбутнім» відомої долинської поетеси і письменниці, членкині НСПУ, майстрині як пера, так і пензля Надії Дички.

відкриття виставки

Виставку, яка об’єднала понад 20 творів, авторка присвятила рідному місту.

З вітальним словом на захід завітали представники влади, митці, вчителі образотворчого мистецтва і гості міста.

Розпочав свято міський голова м. Долини Володимир Гаразд. При вітав присутніх з сьогоднішнім і прийдешніми святами та наголосив, що Надія Степанівна дорога для всіх долинян не тільки літературним, але й мистецьким пером, в якому вона передає своє баченням світу, міста, подій та й життя загалом.

В цей вечір лунали привітання, подяки, захоплення, поради від Олега Лавріва (директор Долинської художньої школи), Світлани Сапетної (керуюча справами виконавчого комітету), Ігоря Лазоришина (заступник головного редактор газети «Галичина») Оксани Судол (керівник школи танцю О. Судол), Уляни Дмитрів (заступник директора Долинського ліцею №7), Оксани Сподар (художниця і поетеса) Людмили Креховецької (художниця), Людмили Фреїв (директор ДЦРБ), Дарії Бібик (голова ГО «Долина Бойківська»), Ярослава Савчина (член НСЖУ), Ярослава Шершеня (заслужений працівник культури України)  та близьких друзів.

Цей вечір був жвавий, наповнений «живим» радісним спілкуванням з улюбленою поетесою та художницею Надією Дичкою.

Бажаємо Надії Степанівні міцного карпатського здоров’я та творчих успіхів, і як написано в одному з побажань у Книзі відгуків до виставки: «Творіть, пишіть, малюйте, бо ця творчість дарує Вам здоров’я, радість, позитивні емоції».

Нагадуємо, що ви, любі долиняни, маєте можливість оглянути виставку та написати відгук до 23 вересня 2019 року, саме стільки часу триватиме виставка графіки Н. Дички «Між минулим і майбутнім» у музеї «Бойківщина».

Адміністрація музею «Бойківщина»

      

 

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).