Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

«Місцями моїх мрій…»

 

автор виставки

1 лютого 2018 р. о 15 год. у Долинському краєзнавчому музеї «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів відбудеться відкриття виставки колекції полотен митця-гіперреаліста Юрія Ващенка (с-ще Вигода, Івано-Франківщина).

літні полонини Карпат

Збірка картин, включаючи і ранні роботи, виконана у техніці, що бездоганно точно фіксує живописні зображення міст та пейзажів. Майстерно розписана олійними фарбами на полотні творча добірка налічує більше 30-ти творів. Колекція об’єднує теми красивих пейзажів Карпат, в тому числі і зимових, «семи чудес Світу», краси палаців та морів світу.

Направду кожного відвідувача виставки, як малюка, школяра чи дорослого, магія  чарівності картин забере в полон мрій та покличе за собою у невідомі і прекрасні світи мандрів.

творчість Ю. Ващенка

Виставка «Місцями моїх мрій» чекатиме своїх «подорожніх» до кінця лютого ц.р.

Щиро запрошуємо на зустріч з автором та до ознайомлення!

Адміністрація музею «Бойківщина»

 

Інфо довідка

 Ващенко Юрій Олексійович

/1961 р.н., м. Ходорів Львівської обл./

Проживає в с-щі Вигода Долинського р-ну;

Закінчив Прикарпатський інститут нафти і газу;

Працював у Долинському НГВУ, лісовому господарстві с-ща Вигоди;

Проживав за кордоном (Іспанія) 13 років;

Хобі – спорт, а саме вільна боротьба;

Разом з дружиною виховують двох синів;

Захоплювався малюванням з початкових класів;

Серйозно почав займатися художньою творчістю за кордоном з 2001 року;

Здобував художню освіту самостійною працею;

Перша персональна виставка відбулась в Іспанії – м. Тор Лодонес (біля Мадрида), пізніше багато виставок в цій країні В Мадриді, Вальдеморо, Сємпозеснелос, Toрре Лодонес.

Учасник неодноразових районних та обласних виставок Прикарпаття.

 

 

 

 

 

 

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).