Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

Майстер-клас з треш-мейду «Життя в стилі ЕКО»

Хочеш провести своє дозвілля цікаво та з користю для навколишнього середовища? Тоді візьми участь у майстер-класі з треш-мейду «Життя в стилі ЕКО», навчися виготовляти корисні речі з побутових відходів.

Майстер-клас з виготовлення килимків з поліетилену, капрону та коттону відбудеться 11 липня о 14:00 у приміщенні конференц-зали музею «Бойківщина».

Навіть якщо ви є абсолютним дилетантом в рукоділлі, ви зможете створити справжній шедевр, який буде не один рік радувати своїм зовнішнім виглядом вас і ваших домочадців.

Квитки на майстер-клас можна придбати в касі музею “Бойківщина”.

Вартість квитка на майстер-клас – 20 грн.

Кількість місць на майстер-класи – обмежена!

Запис проводиться за телефоном 2-79-00 та 0951191481
(Контактна особа – Мар’яна Хабер-Дудар)

Адміністрація музею «Бойківщина»

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).