Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

Майстер-клас із малювання ікони на склі

ікона Св. Миколай

До уваги художників, вчителів образотворчого мистецтва, всіх, хто бажає намалювати свою власну ікону!

В рамках закриття виставок іконопису «Хатня ікона Буковини та Покуття II пол. XIX ст.» та «Сучасна ікона на камені» у Долинському краєзнавчому музеї «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів 22 червня 2018 р. о 12.00 год. у конференц-залі музею відбудеться майстер-клас із малювання ікони на склі від майстрині Ольги Цибко (м. Львів).

Навчання триватиме приблизно три години (до 15.00 год.) та коштуватиме 100 гривень. Результат – кожен учасник майстер-класу, який напередодні завбачливо придбає квиток – здобуде власноруч мальовану ікону на склі.

Кількість обмежена. Поспішіть записатися за телефоном 2-79-00 (м-клас іконопису) та придбати квиток у касі музею.

Ласкаво запрошуємо випробувати свою майстерність!

Адміністрація музею «Бойківщина»

 

 

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).