Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

ЛАСКАВО ЗАПРОШУЄМО ДО КЛУБУ «БОЙКІВСЬКА МАЙСТЕРНЯ»!

Культура народу – це той  великий скарб, національне надбання, що передається  від покоління  до покоління, примножується, збагачується. Тому, значення музею, як  осередку культури, центру спілкування та інформації стає дедалі важливішим.

Нового  забарвлення,  інноваційного  характеру набуває останнім  часом  робота  клубів  за  інтересами та любительських об’єднань. Назва, тематика, спрямованість роботи яких дуже різноманітні, але ту користь, яку вони несуть, переоцінити важко.

Клуби за інтересами – одна із форм диференційованої  роботи з різними групами людей, що найбільш вдало задовольняє їх потреби. 

На сьогоднішній день, працюючи в музеї з різними віковими категоріями людей, можна зробити висновок, що попит на пізнання та вивчення історії рідного краю зростає. Серед найбільш зацікавленої категорії відвідувачів є діти.

Виходячи з цього, виникла ідея створення клубу за інтересами «Бойківська майстерня».

Основна мета діяльності клубу є: виховання любові до рідного краю, розвиток особистості в цілому та надбання ґрунтовних вмінь у дітей охочих пізнавати та вивчати українську культуру, музейну справу, давні та сучасні ремесла Бойківщини.

Стати учасниками клубу можуть діти віком від 6 до 12 років, які систематично братимуть участь в запланованих заходах: тематичних лекціях, екскурсіях, майстер-класах, іграх, конкурсах та флеш-мобах, згідно плану роботи клубу.

Кількість учасників клубу – обмежена!

Кожен учасник клубу матиме посвідчення та форму клубу.

Заняття в клубі проводитимуться за адресою: м. Долина, вул. Чорновола 2 А (приміщення конференц-зали музею «Бойківщина»).

Щоб стати учасником клубу потрібно попередньо зареєструватися за тел. +380951191481

Про точну дату проведення першого засідання учасників клубу кожен зареєстрований учасник буде попереджений індивідуально.

В заходах, які ми проводитимемо творчість та практичність міцно переплітаються з науковими знаннями, цікавими фактами, захоплюючими дослідами, через які кожен може пізнати українську культуру та історію рідного краю.

Мар’яна Хабер-Дудар

Керівник клубу «Бойківська майстерня»

Науковий співробітник музею «Бойківщина»

 

 

 

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).