Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

Квітковий сад у музеї

«Нема жодної української хати,

біля якої дбайливі руки господині

не влаштували б яскравих квіткових острівців.…»

мальви-красуні

До уваги дівчат, жінок, матерів! Напередодні святкування Дня Матері в Україні (друга неділя травня) Долинський краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів щиро запрошує прекрасну половину людства, і не тільки, відвідати живописний квітковий сад, розташований у конференц-залі музею.

Чого тут тільки немає!!! Веселка квіткових барв приваблює та зачаровує. Здається кожна дружня родина квітів до нас промовляє: «А, правда, ми – найкращі?! Підходьте та милуйтесь…» Фіолетовий бузок, іриси сині, жовті, та помаранчеві, пишні півонії, мініатюрні гвоздички, настурції, маки яскраві і ще багато різних «ніжностей карпатської природи».

сонячні настурції

Цьому диву – колекції живописних картин «Барви Весни» – завдячуємо львівській художниці Любові Шевчук-Кушпіт. Кожна робота авторки насичена особливим ліризмом і жіночністю, ще й до того – являє собою живий  клаптик дива природи. Протягом квітучого травня аж до середини червня митець пропонує познайомитися не лише з квітковими композиціями, а й частково із краєвидами та куточками рідного Львова. В оточенні малярських робіт майстрині пензля кожен з відвідувачів виставки почувається напрочуд затишно і хочеться у цей квітковий сад повертатися ще і ще…

яскраві маки

Запрошуємо до ознайомлення! Не пропустіть!

Адміністрація музею «Бойківщина»

 

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).