Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

Квест «Весела біографія»

Любі друзі, запрошуємо вас до захоплюючої, цікавої гри – квесту, котра подарує вам масу позитивних емоцій, ненав’язливо, в ігровій формі допоможе навчитися чомусь новому.

В командній роботі ви будете  прислухатися один до одного, тісніше співпрацювати, швидше реагувати та на відмінно виконувати поставлені задачі. Не пропустіть!

 

З нетерпінням чекаємо вас 7 лютого 2018 р. о 12:00 год. в конференц-центрі музею. Бажана вікова група – школярі (9-12 років).

Вартість 7 грн. Записи проводяться за телефон 2-79-00  (або 099-33-83-510)

 

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).