Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

Back to all Post

Конкурс дитячих поезій «Літературні таланти Долини»

Конкурс дитячих поезій «Літературні таланти Долини»Напередодні відзначення Дня міста Долини, Долинський краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів проводить конкурс дитячих поезій – «Літературні таланти Долини».

Стати учасником конкурсу можуть усі бажаючі віком від 4 до 14 років. (Роботи оцінюватимуться за віковими категоріями). Для цього потрібно принести поетичні твори до музею «Бойківщина» з 1 по 30 липня 2017 року.

На конкурс приймаються роботи у категорії «Вірш про рідне місто Долину» (римовані літературні форми).

Учасники мають право подавати тільки свої роботи лише на визначену тему. У випадку використання чужих робіт учасник дискваліфікується.

На кожній конкурсній роботі (на звороті) необхідно зазначити: назву вірша; прізвище, ім’я та по батькові, вік автора конкурсного вірша; місце навчання; контактний телефон.

Кількість поданих на конкурс віршів від одного учасника – необмежена.

Конкурсні роботи не повертаються!

Визначення кращих робіт конкурсу відбудеться 31 липня 2017 року.

Нагородження переможців конкурсу відбудеться в час святкування Дня міста Долини. Детальніше точну дату повідомимо згодом.

Переможці конкурсу отримають чудові подарунки від наших спонсорів – магазинів «Орфей» та «Сако» м. Долини.

Деталі за телефоном 2-79-00 та 0951191481
( контактна особа – Мар’яна Хабер-Дудар)

Адміністрація музею «Бойківщина»

 

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).