Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

Back to all Post

«Карпатські мотиви Миколи Качура»

«Карпатські мотиви Миколи Качура»

“Улюблені та щойно написані”

«Карпатські мотиви Миколи Качура»

“Православна церква м. Долина”

25 грудня о 15.00 год. 2018 р. у Долинському краєзнавчому музеї Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів відбудеться урочисте відкриття виставки художніх полотен члена Національної спілки художників України – митця з Івано-Франківщини – Миколи Качура.  34 мистецьких творів – в основному мальовничий живопис Карпат у різні пори року, українські церкви та собори, портрети дружини. Улюблена тематика творів п. Миколи про карпатські гори є не випадковою. Карпати (зі слів художника) – краса, від якої захоплює подих. Тому, як тільки випадає вільний день чи вихідні, художник здійснює поїздки в гори, радо бере участь у різних художніх пленерах.

Полотно, олія, мастихін – здебільшого в цій техніці працює автор. Живописом почав займатися вже у зрілому віці (55 років), проте вже на рахунку декілька персональних виставок, в тому числі і Всеукраїнських.

Мистецькі роботи Миколи Качура овіяні аурою життєрадісності і позитиву, додають доброго настрою і водночас, запрошують у подорожі. Та власне помилуватися колекцією картин, поспілкуватися наживо з митцем, щиро запрошуємо художників, вчителів, мистецтвознавців та  всіх небайдужих до мистецтва.

До уваги долинян і гостей міста!

Виставка «Карпатські мотиви Миколи Качура» триватиме до 21 січня 2019 р.

Запрошуємо на відкриття виставки та ознайомлення!

 інфо довідка про автора

МИКОЛА КАЧУР     /2 січня 1957 р.н./

Художник, член Національної спілки художників України.

/с. ІІІаци Березівського р-ну Одеської обл./

Дитячі і шкільні роки пройшли в м. Долина.

Закінчив Долинську дитячу художню школу.

1975–1977 рр. – служив в лавах повітряно-десантних військ (м. Вітебськ)

1980-ті – навчався у Заочному народному університеті мистецтв у Москві.

1978-1980 – працював у Долинському НГДУ (цех капітального ремонту свердловин) помічником бурильника.

1980-1986 – працював в Рожнятівському райпобуткомбінаті на посаді художника-оформлювача.

1986-1991 – очолював кооператив «Дизайнер» (реставрація та художнє оформлення інтер’єрів).

З 1991 року – … власник та директор будівельної фірми.

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).