Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

Back to all Post

І знову про фотографію!

І знову про фотографію!Любов до фотографії об’єднала фотомитців Долинського народного фотоклубу “Промінь”, що діє при музеї «Бойківщина» Тетяни та Омеляна Антоновичів.

На черговому засіданні фотографи ділилися інформацією про фотографічне життя в регіоні та світі, обмінювалися новинами про різні відкриття в світі цифрової техніки, говорили про нові жанри у світі творення фотографії, переглядали серії фотографій відзнятих за літній період.

Голова фотоклубу «Промінь» Юрій Черневий поділився з присутніми  своїми враженнями від нещодавньої поїздки в Таджикистан, де з іншими українськими фотографами йому вдалося побувати, фотографуючи краєвиди Фанських гір та Паміру. Юрій Черневий розповів також про жителів закордонної країни, які охоче ставали героями світлин.

Також учасники фотоклубу ознайомилися з програмою проведення Дня міста Долина та обговорювали участь у даних заходах.

Ще одна тема для обговорення – фотографічна діяльність кожного окремого учасника клубу до статті «Продовження фотографічних традицій в Долині», яка готується до подання до наступного збірника «З історії Долини».

На сьогодні фотографами клубу здійснюється підготовка та підбір клубної колекції фотографій для участі в Всеукраїнському фотоконкурсі «Фестиваль Фотоклубів України», що дасть змогу представити кращі фотосвітлини широкому колу глядачів та проявити творчий потенціал кожного фотомистця.

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).