Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

Гуморофест або Як І Фестиваль гумору «Весела копиця» стартував у музеї «Бойківщина»

7 липня долинянам запам’ятається надовго, адже цей день був наповнений зустрічами з відомими людьми, сміхом, позитивними розмовами та веселими заходами.  І все це мало місце завдяки І Фестивалю гумору «Весела копиця».

В рамках Фестивалю в музеї «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів о 12 год. відбулося урочисте відкриття однойменної виставки за результатами двох конкурсів: сатирично-гумористичного фотоконкурсу «Весела копиця» та конкурсу сатиричного малюнку «Джмелик». Ці два конкурси змогли об’єднати 47 країн світу і 232 авторів,  а також було понад 800 робіт (440 на фотоконкурс і 474 на конкурс малюнку). Була пророблена чимала робота напередодні Фестивалю. 3  червня працювало журі фотоконкурсу на чолі з Юрієм Черневим (EFIAP/s, PPSA, НСФХУ, м. Долина), а 30 червня відбулося засідання журі по конкурсу малюнку і головував на ньому Костянтин Казанчев (голова правління Асоціації карикатуристів України, м. Київ).

В ході роботи журі були відібрані кращі роботи, і в результаті створили експозицію з 52 фотографій та  90 художніх робіт, а крім того увійшли до каталогів «Весела копиця» та «Джмелик», які згодом можна буде придбати в музеї «Бойківщина».

На урочисте відкриття виставки «Весела копиця» приїхали дуже поважні люди, серед них Едуард Странадко – глова НСФХУ (м. Київ), Костянтин Казанчев (голова правління Асоціації карикатуристів України), Микола Калитчук (НСФХУ), Ростислав Кондрат (AFIAP,AISF,Hon. FNPAS, НСФХУ), Тетяна Павлик (НСХУ, НСФХУ), Володимр Дубас (АFІАР, НСЖУ, НСФХУ), Георгій Майоренко (Київський публіцист, карикатурист), Олександр Сидоренко (карикатурист), Юрій Пошивайло (гончар, скульптор, фотохудожник, заслужений працівник культури України, НСФХУ), Роман Геринович та інші.

Музей зустрічав гостей новоствореною атракціє – нон-стоп фото та  живою статуєю. І нам, працівникам, було надзвичайно приємно спостерігати за тим, як фотографи, по дитячому  щиро раділи, створювали неординарні світлини та й просто веселилися в цій фотоперерві. Ведучі заходу Дмитро Шутка та Вікторія Штеньович, креативно поєднавши в своїх образах стародавнє і сучасне стали ще однією ціллю для об’єктивів фотографів. І це стало добрим початком цього фестивального дня

Сподіваємося, що Фестиваль гумору «Весела копиця» стане доброю традицією, яка об’єднувати в м. Долині позитив.

До нових зустрічей!

Адміністрація музею «Бойківщина»

 

Фото використані у статті Миколи Калитчука та Романа Шимковича

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).