Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

Художня виставка мініатюр у музеї «Бойківщина»

18 вересня 2017 р. у Долинському краєзнавчому музеї «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів розпочала свою роботу виставка художніх робіт члена Національної спілки художників України, викладача гімназії ім. А. Шептицького в м. Стрию М. Довганича.

Мирон Довганич (1961 р. н.) народився в с. Велика Тур’я Долинського р-ну Івано-Франківщини. У 1993 р.  закінчив Поліграфічний інститут друкарства ім. І. Федорова. Член НСХУ та МО «Стрий КО». Прикарпатський живописець безупинно малює в основному олійними фарбами, поєднує як педагогічну, так творчу роботу, працюючи у гімназії ім. А. Шептицького та навчаючи галицьку молодь азам художнього мистецтва.

Картини художника приваблюють насиченою гамою кольорів  живописних куточків рідного карпатського довкілля та багатством  їх різноманіття. Колекція мистецьких робіт неодноразово бувала на Всеукраїнських та Міжнародних виставках, часто «подорожує» Україною. Рік тому творчі роботи майстра пензля експонувалися в Палаці мистецтв музею «Дрогобиччина», а на даний час – у музеї «Бойківщина». Сорок робіт мініатюрного малярства об’єднані  назвою «На подиху» та милуватимуть око долинського шанувальника живописного мистецтва до 12 жовтня.

До уваги долинян та гостей міста!

Зустріч з митцем Мироном Довганичем відбудеться 2 жовтня о 14.00 год.

Чекаємо шанувальників художнього мистецтва і не тільки!

Адміністрація музею «Бойківщина»

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).