Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

Фотовиставка «Життя і праця подружжя Антоновичів»

2 квітня 2018 р. у Долинському краєзнавчому музеї «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів розпочала роботу фотовиставка «Життя і праця подружжя Антоновичів».

подорожі подружжя

На 60-ти світлинах зафіксовані не тільки особливо важливі сторінки урочистостей в житті сім’ї, родини, але й миті подорожей Почесних громадян та подружжя меценатів Долини. Серія світлин презентує власне працю подружжя благодійників для нашого мальовничого містечка.

Фотовиставка, що належить фондам музею, триватиме до кінця травня ц.р.

Щиро запрошуємо до ознайомлення!

Адміністрація музею «Бойківщина»

 

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).