Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

Фотовиставка «ВЕСЕЛА КОПИЦЯ» мандрує до виставкової зали «Бастіон» м. Івано-Франківськ!

Цьогорічний фотоконкурс «Весела копиця» об’єднавши міста України та міста поза її межами, мав за мету утвердити кращі традиції українського гумору, дати можливість багатьом фотографам розкрити свій потенціал

та налагодити творчі зв’язки. Нагородження переможців та ознайомлення глядача з виставкою відбулось в рамках проведення ІІ Фестивалю гумору та сатири «Весела копиця» в м. Долина, який відбувся 7 липня 2019. Учасники фотоконкурсу, які прибули з інших міст були щиро подивовані красою нашого міста, програмою святкувань та щирістю місцевих мешканців. Виставка фотографій «Весела копиця» була розгорнута в залах Долинського краєзнавчого музею «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів.

Отож, жителі міста Івано-Франківська тепер матимуть чудову нагоду побачити виставку кращих робіт фотоконкурсу «Весела копиця» у своєму місті. Виставка триватиме  з 8 по 27 серпня 2019.

Адміністрація музею «Бойківщина»

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).