Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

Фотовиставка “Моя Долина” в Долинському краєзнавчому музеї “Бойківщина”!

В Долинському краєзнавчому музеї «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів розпочала роботу фотовиставка «Моя Долина».

23 серпня 2019 р. для долинян було потрійне свято – це День українського прапора, День Незалежності України і, звісно, улюблене свято містян – День міста Долини. В рамках святкування Дня міста на Медовій алеї відбулося відкриття фотовиставки  «Моя Долина», сформованої з цікавих та неповторних світлин міста та його околиць. Виставку також прикрасили портретні образи людей та дітей. Тривалість виставки була кілька годин і викликала неабияке зацікавлення в долинян.

У фотовиставці «Моя Долина» було представлено 18 авторів (котрі подали свої роботи до музею) та понад 60 робіт. Світлини змагались за перше місце шляхом відкритого голосування на офіційній сторінці музею  у Facebook з 15 по 22 серпня 2019.

 

Згідно інтерактивного голосування, найбільше голосів («вподобайок») отримало фото Романа Шимковича з фотографією «нічного» фонтану.

 

Виставка триватиме до 30 жовтня 2019

Запрошуємо!

Адміністрація музею «Бойківщина»

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).