Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

Фоторепортаж про вертеп та колядників у новому 2018

Щасти вам, долинська коляда,

                                                                                          Щоб доля кожному з вас

                                                                                                   Повні дзбани добра і радощів

                                                                                 Цьогоріч принесла!

Під час святкування новорічно-різдвяних свят 2018 року Долинський краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів приймав колядників. Цьогоріч із привітальною програмою для працівників та гостей музею виступили вихованці суботньо-недільної школи римо-католицької парафії (о. Кшиштоф Панасовєц) – ансамбль «Перла»  із вертепом та колядою під керівництвом п. Галини Регецької. Також з Різдвом привітали музейників сімейний колектив о. Василя Бурія  «Грона любові» (греко-католицька парафія Св. Андрія Первозванного).

Святковими вінчуваннями бажали Божої опіки, мирного багатого року, успіхів у праці, міцного здоров’я, удачі та добробуту.

Адміністрація музею «Бойківщина»

                     Фоторепортаж про вертеп та колядників у новому 2018 Фоторепортаж про вертеп та колядників у новому 2018 

 

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).