Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

Фоторепортаж про «Уроки відданості Вітчизні» у музеї

25 лютого 2018 року у Долинському краєзнавчому музеї «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів в рамках праці документальної виставки про Героя України Олексу Гірника «Смолоскип. Герої не вмирають» – був проведений «Урок відданості Вітчизні». Основу відвідувачів цього дня складали члени пластунської організації в Долині під керівництвом Світлани Бугрій. На заході був присутній долинський поет Роман Любко, який продекламував свого вірша, присвяченого О. Гірнику. До того ж опісля заходу один з новаків був прийнятий в команду справжніх пластунів!

1 березня ц.р. на прохання вчителя історії Вигодського навчально-реабілітаційного центру Петра Васильовича Левковича групі учнів закладу також було проведено «Урок відданості Вітчизні», на якому учні дізналися детальніше ще про одного з Героїв України.

До нових зустрічей у музеї «Бойківщина»!

Герої не вмирають

на уроці

на уроці

пластуни м. Долина

на уроці відданості Вітчизні

з Романом Любко

вітання

збірка пластунів Долини

посвята в пластуни

сьогодні став пластуном

перегляд виставки

на заході

Урок Відданості Вітчизні

Урок відданності Вітчизні

Урок відданості Вітчизні

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).