Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

Фотоконкурс «Моя Долина» триває!!!

Фото Романа Шимковича

Адміністрація Долинського краєзнавчого музею «Бойківщина» повідомляла про запуск фотоконкурсу «Моя Долина». Ми впевнені, що в кожного долинянина заховалося на полиці фотографія, котра розкриває наше місто в новому чудовому ракурсі, з нової сторони. Ми за те, що ваші фото не ховалися в закутках, але милували око спів містян в чудові дні святкування нашого спільного свята – Дня Долини. Світлини можуть бути різнопланової тематики: портрет, репортаж та природа. Фото можуть бути зроблені як на професійному обладнанні, так і на звичайних смартфонах. Не соромтесь, можливо саме ваше фото набере найбільше вподобань під час інтернет-голосування і ви станете переможцем та отримаєте гарантований приз, крім того ваші кращі роботи будуть роздруковані та виставлені 23 серпня на Медовій алеї.

Отож, принесіть фото в музей або надсилайте листом на електронну пошту fotopromin@gmail.com до 15 серпня (вказуйте ім’я та прізвище, конт. тел.). Усі конкурсні роботи будуть опубліковані на сайті музею http://museum.dolyna.info та сторінці у Facebook.

Фото Анатолія Кондрина

Збирайте «вподобайки» та отримуйте приз глядацьких симпатій.

Деталі за телефоном 0993003762.

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).