Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

Фестиваль гумору “Весела копиця” – на старт!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

13.02 мали чудову подію – такий собі “старт”- презентацію, зачин, запуск чудвого фестивалю гумору “Весела Копиця”.
Це великий фестиваль, який включає в себе ще декілька етапів конкурсів, змагань. Якщо подумати, то, мабуть, кожна людина, яка має почуття гумору та веселу вдачу, може для себе знайти щось цікавеньке.
Для тих, хто полюбляє фотографувати своїх друзів в розгар корпоративу чи несподівано підловити у найневдаліший момент, а потім викласти це у Фейсбук чи Інстаграм, є фотоконкурс з однойменною назвою «Весела Копиця». Для тих, хто до фотоапарату не має стосунку, але обожнює олівці і фарби, вже є конкурс сатиричного рисунку «Джмели», щоправда, тема обмежена: джмелики, бджоли, оси, бджолярі, мед і все таке. Було б несправедливо залишити без уваги тих, в кого відмінне почуття гумору, фантазія, трохи «підвішаний» язик і відмінне почуття гумору. Для вас, шановні гумористи, є конкурс гумору «Весела копичка». Існував ще четвертий брат цієї компанії – КВК. Минулого року не вдалося провести його. Але задум повернути цей жанр, який особливо цікавий для школярів, все ж є.
Організатором та ідейником фестивалю є Долинська міська рада в особі голови міста Володимира Гаразда. Конкурс рисунку одразу став міжнародним завдяки співпраці з Асоціацією карикатуристів України, зокрема з головою Констянтином Казанчєвим. «Джмелик» зібрав 474 роботи з 47 країн світу. Якщо говорити по материках, то не було листів хіба що з Австралії та Антарктиди. Надходили роботи як професійних карикатуристів, так і аматорів. Конкурс включав дві категорії –дитячу і дорослу. Цьогоріч додали категорію учасників, молодшу від 7 років. 90 робіт увійшло в каталог, який надрукований двома мовами.
Спеціально для сьогоднішньої події організатори приготували листівки із роботами учасників. На кожному з конкурсів працює кваліфіковане журі. Конкурсу гумору «Весела копичка» направлений на різні вікові категорії, хоча спочатку він позиціонувався як дитячий, зрештою, він таким і залишився. Це конкурс для всього кумедного і смішного. Тому в положенні прописані різні категорії для самих учасників. Щодо номінацій, то це: читці, музичний гумор, автори виконавці, танцювальний гумор, пантоміма. Конкурс надзвичайно позитивний та насичений гарними емоціями. І, погодьтеся, все ж дуже добре, коли наші діти навчаються правильному гумору, посміхатимуться та жартуватимуть.
Отож, «Весела копиця» стартувала, тому чекаємо ваших заявок, цікавих учасників і яскравого гумору. Якщо у вас є цікаві, гумористичні ідеї щодо самих учасників чи номінацій, ми готові внести зміни у положення. Тому будемо раді бачити все смішне, позитивне, яскраве. Повірте, ці конкурси надзвичайно позитивні, це гарні емоції, досвід, навики правильного гумору, подарунки. Тож до зустрічі на сценах «Веселої копиці»!

Тетяна Головчин

Фото: Роман Шимкович

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).