Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

«Др. Володимир Горбовий у літературі Прикарпаття»

30 січня 2019 року у Долинському краєзнавчому музеї «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів розпочала свою роботу виставка присвячена 120-річчю народження політичного діяча, провідного діяча ОУН, міністра закордонних справ в уряді Я. Стецька – доктора права Володимира Горбового.

У книгах, що належать фондам музею висвітлені статті, нариси, спогади та розвідки про патріота та воїна рідної української землі, багатолітнього (понад 25 років) в’язня польських, німецьких, радянських концтаборів та тюрем. Виставка «Др. Володимир Горбовий у літературі Прикарпаття» розповість кожному її відвідувачу про почесного громадянина нашого міста В. Горбового та полегшить пошук інформаційних матеріалів про його основні життєві віхи,  шлях політичної боротьби за самостійну й незалежну Україну.

Щиро запрошуємо до ознайомлення істориків, краєзнавців, вчителів, воїнів та ветеранів, патріотичну молодь, долинян та гостей міста, всіх небайдужих до героїчного літопису історії Долинщини.

Виставка триватиме до кінця лютого 2016 р.

Слава Україні! Героям Слава!

Адміністрація музею «Бойківщина»

 

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).