Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

Ювілейна мандрівка “Променя”!

В листопаді 2019 року Долинський народний фотоклуб «Промінь» святкуватиме 10-ту річницю свого існування. До 10-річчя своєї діяльності учасники фотоклубу організували пленер. Хоч пленери і відбувалися раніше, але вперше такого виду фото-відпочинок практикували за межами нашого міста. За підтримки Долинської міської ради учасники фотоклубу мали змогу провести пленер у м. Кам’янці-Подільському на фестивалі повітряних куль.

Отож подія, яка відбулася 23-24 вересня, стала продовженням цікавого формату творчих зустрічей для фотографів.  І хоча у таких зустрічах немає нічого новаторського, проте для себе відкрили сильні сторони такого фотографічного спілкування. Це можливість вникнути в тонкощі роботи, зрозуміти на якому етапі ти як фотограф перебуваєш, це унікальна нагода попрацювати і перейняти досвід та зрештою чудово провести час у колі однодумців.

 

Отож, фотопленер минув у дружній атмосфері та був насичений яскравими творчими подіями. В ці дні фотоклубівці могли через фотооб’єктиви зафіксувати пошуки напрямів вітру, наповнення кулі газом, рух повітроплавальних екіпажів у повітрі, а також захід і світанок над однією з найкращих фортець України.

В даний період фотографами клубу здійснюється підготовка та підбір клубної колекції фотографій для участі в щорічній звітній виставці в Навчально-методичному центрі культури і туризму  Прикарпаття в м. Івано-Франківськ, що дасть змогу представити кращі світлини широкому колу глядачів та проявити творчий потенціал кожного учасника.

Багато цікавих ідей та починань ще чекають свого утвердження та реалізації. Плани і задуми, що вдалося втілити в життя напередодні 10 річниці діяльності фотоклубу, матимуть продовження в майбутньому.

Надія Шмаль

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).