Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

Документальна виставка у музеї «Бойківщина»

З 2 квітня 2019 р.  у Долинському краєзнавчому музеї «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів розпочала свою роботу виставка « Провідні люди Долинщини у боротьбі за побудову соборної самостійної Української Держави», що присвячується 120-річчю з дня народження і 35-річчю з дня смерті др. Володимира Горбового та 70-річчю з дня загибелі провідника Калуського та Дрогобицького окружних проводів УПА Івана Лавріва, почесних громадян м. Долина.

Підбірка світлин та копій документів з фондів музею та приватних колекцій надає змогу ознайомитися з основними віхами життєвого та  шляху політичної боротьби за самостійну й незалежну Україну.

Виставка триватиме до 1 травня ц. р.

Щиро запрошуємо до ознайомлення істориків, краєзнавців, вчителів, воїнів та ветеранів, патріотичну молодь, долинян та гостей міста, всіх небайдужих до героїчного літопису історії Долинщини.

Слава Україні! Героям Слава!

Адміністрація музею «Бойківщина»

 

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).