Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

До уваги всіх фотографів та фотолюбителів! Стартує сатирично-гумористичний фотоконкурс «Весела копиця» 2019!

Долинська міська рада, Долинський краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів, Долинський народний фотоклуб «Промінь», «Гільдія Галицьких Гумористів» запрошують всіх охочих реалізувати свої творчі здібності у стилі сатири  та гумору.

На учасників та переможців конкурсу чекають цінні подарунки та можливість поділитись своєю творчістю з великою аудиторією.

Подавайте роботи до 19 травня 2019 р.

 

Кращі роботи експонуватимуться  на офіційному сайті та  в залах Долинського краєзнавчого музею «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів.

Нагородження переможців в кожній номінації відбудеться 7 липня 2019 р. під час проведення ІІ Фестивалю гумору «Весела копиця»  у м. Долина.

Отож всіх  запрошуємо до участі!!!!

Положення з детальною інформацією та заявкою на участь читайте за посиланням:http://rada.dolyna.info/doc/rishennya-vykonkomu/pro-zatverdzhennya-polozhennya-pro-satyrychno-humorystychnyj-fotokonkurs-vesela-kopytsya/

та на сторінках facebook http://www.facebook.com/groups/344502232678091/

Контактна інформація організатора фотоконкурсу:

77503, м. Долина, вул. Чорновола, 2а музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів, тел: 03477-2-79-00

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).