22 січня 2019 року у Долинському краєзнавчому музеї «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів розпочала свою роботу документальна виставка про історію становлення української держави сторічної давності «До Дня Соборності України. Документи, світлини, патріотичні твори». 22 січня 1919 р. у Києві на Софіївській площі відбулися урочисті збори, на яких був проголошений Акт Злуки українських земель, засвідчений Універсалом про об’єднання. Ним стверджувалось об’єднання двох республік, що постали на уламках Російської і Австро-Угорської імперій в єдину Українську державу.
День Соборності України – національне свято України, що відзначається щороку 22 січня. Мовою документів та світлин на виставці представлений перебіг історичних подій 22 січня 2018-2019 років.
Переживаючи знову і знову правдиву історію української держави, ми, українці, стаємо завжди сильнішими.
Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів
розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих
і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство
для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація
канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства
міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та
необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ
Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).
Цей сайт використовує файли cookie для покращення користувацького досвіду. Продовжуючи користуватися сайтом, ви даєте згоду на використання файлів cookie.