Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

До уваги долинян та гостей міста, патріотичної молоді!

25 лютого о 13.00 год. у Долинському краєзнавчому музеї «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів відбудеться «Урок відданості Вітчизні», присвячений вшануванню пам’яті Героя України – Олекси Гірника, на який запрошуються всі бажаючі.

вшанування Героя України

У програмі:

  1. Перегляд документального фільму про Олексу Гірника;
  2. Читання віршів, присвячених «Смолоскипу»;
  3. Перегляд виставки «Смолоскип. Герої не вмирають!».

До уваги вчителів історії загальноосвітніх шкіл Долинщини! Протягом наступного робочого тижня (26.02-2.03) за телефоном музею 2-79-00 Ви матиме змогу домовитися за проведення «Уроку відданості Вітчизні» з науковим співробітником музею.

Щиро запрошуємо до перегляду виставки і до співпраці.

Адміністрація музею «Бойківщина»

 

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).