Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

«Дню Незалежності України – присвячується!»

***

***

Вже традиційно декілька років поспіль у Долинському краєзнавчому музеї «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів, у період святкування Дня Незалежності України, для долинян і гостей міста працює виставка нумізматики.

Цьогоріч в експозиційному залі «Історія» відвідувачі музею матимуть можливість познайомитись з короткою історією грошової реформи в Україні, із приватною колекцією перших банкнотів незалежної держави (купонів), українських монет та грошових купюр, які перебували або ж перебувають в обігу з часу відновлення державної незалежності України 1991 року. Саме тоді державою було взято курс на впровадження в обіг власної грошової одиниці – гривні, яку було введено у вересні 1996 року.

За 28 років свого існування українська національна валюта пережила багато змін і нині на обох її сторонах можна побачити знакові постаті та пам’ятні місця України.

Представлена у виставці колекція грошових знаків держави «Україна» налічує 15 монет та близько 40 паперових банкнот.

Виставка буде цікавою і пізнавальною для кожного її відвідувача незалежно від віку і триватиме з 23 серпня до 12 жовтня 2019 року.

Ласкаво просимо до ознайомлення!

Адміністрація музею «Бойківщина»

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).