Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

Ангелик, виготовлений власноруч

Скоро випаде сніг і розпочнеться зимова пора. Дітлахи, і не тільки вони, почнуть роздумувати, як прикрасити новорічну ялинку, розмірковувати над різдвяними подарунками.  І от у цьому випадку музей «Бойківщина» може стати у пригоді.

29 листопада 2017 р. о 14.30 год. у Долинському краєзнавчому музеї «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів відбудеться майстер-клас із виготовлення народної іграшки – ангелика із тканини. Творчий захід буде проводити народний майстер Прикарпаття, старший науковий співробітник музею Мистецтв Прикарпаття, керівник гуртка «Моделювання іграшок і сувенірів» однієї із шкіл Івано-Франківська п. Іванна Равлюк.

Вхідний квиток, що коштує 35 гривень, можна придбати у фойє музею.

Кількість квитків на майстер-клас обмежена, тому просимо придбати перепустку на творчий захід заздалегідь.

Довідки за телефоном 2-79-00; 2-74-40. Ласкаво просимо!

Адміністрація музею «Бойківщина»

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).