Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

«105-й річниці народження др. Омеляна Антоновича присвячується…»

6 лютого 2019 року у Долинському краєзнавчому музеї «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів розпочала роботу документальна виставка присвячена 105-ій річниці народження славного долинянина, великого патріота України, відомого мецената в Україні і за кордоном, засновника благодійної Фундації Омеляна і Тетяни Антоновичів, фундатора Долинського краєзнавчого музею «Бойківщина» та пам’ятника «Борцям за Українську державу».

У виставці представлені документи та світлини з фондів музею, які розповідають про О. Антоновича (6.02.1914-28.02.2008) , розкривають та доповнюють вже відомі сторінки життєвого шляху почесного громадянина м. Долини.

Цікавими для огляду є також книги (32) із приватної бібліотеки др. Омеляна Антоновича.

Запрошуємо до ознайомлення вчителів-краєзнавців, патріотичну молодь, пластунів, долинян та гостей міста і зрештою всіх, кому не байдужа історія рідного міста та краю.

Виставка триватиме до середини березня 2019 р.

Адміністрація музею «Бойківщина»

 

 

 

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).