Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

«100-річчю від Дня народження Омеляна Коваля – присвячується…»

24 лютого 2020 р. у День народження українського громадського діяча, члена Проводу ОУН, політв’язня концтаборів, Почесного громадянина м. Долина – Омеляна Коваля, – у конференц-залі Долинського краєзнавчого музею «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів відкрилась виставка присвячена його імені.

Виставка «100-річчю від Дня народження Омеляна Коваля – присвячується…» презентує колекцію світлин про громадсько-політичне життя Омеляна Коваля та його життя в родині, водночас відображаючи всі основні події майже столітнього життєвого шляху. Також тут представлені особисті речі Омеляна Коваля та колекція державних нагород. Не залишилась поза увагою і його редакційна та друкарська діяльність: до огляду представлені зразки журналів «Крилаті» та «Авангард» і не тільки.

Щиро запрошуємо патріотичну молодь, долинян та гостей міста глибше пізнати життя та громадську працю уродженця Долинщини Омеляна Коваля, відвідавши виставку, яка триватиме до 24 березня ц. р.

Адміністрація музею «Бойківщина»

     

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).