Ходіть на всі Виставки

Родинна палітра» у музеї «Бойківщина

02 Лют 2020 - 31 Гру 2020
DSC 6042 rotated e1602844385265

До уваги художників, митців, вчителів, долинян та гостей міста!

5 лютого 2020 року у Долинському краєзнавчому музеї «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів розпочне роботу художня виставка «Родинна палітра» творчої родини зі Львова. Автори цієї виставки представлять художні картини: Максим  Максимів – 12 робіт, Наталя Курій Максимів 20 робіт і найменший учасник родини, якому 4 рочки – 6 робіт. Художні роботи виконані у техніках: полотно/акрил; картон/гуаш; скло/олія;

Автори цієї виставки вже не вперше представляють свої роботи для долинян і гостей міста. Виставка триватиме до кінця березня ц.р. Зустріч з авторами, та можливий майстер-клас з малюнку на склі, – планується під час закриття виставки.

Адміністрація музею «Бойківщина»

Інфо про авторів:

     Максим Максимів працює як живописець і кераміст. Вивчав художню графіку в Українській академії друкарства ім. Івана Федорова. Учасник персональних та колективних виставок з 2006 р. Одним з вагомих останніх проектів творчості художника є «Генезис», що був представлений на бієнале молодих художників «Сьогодні, що так і не настало» (Мистецький Арсенал, м. Київ, 2017). Працює також у напрямку сучасного актуального мистецтва, де часто звертається до екологічної тематики та проблем соціального змісту.

     Наталя Курій Максимів Основна техніка мисткині – живопис на склі, хоча  не відмовляється від інших. Картини привертають увагу своїм радісно-наївним сприйняттям світу, дитячими посмішками янголів та національним колоритом. Сюжети робіт вражають виписаними дрібними деталями, насиченістю кольорів та манерою виконання. Образи, що зачаровують, багатогранна тематика, неповторний стиль – усе це робить творчість Наталі унікальною та пізнаваною. Художниця – учасник колективних виставок з 2004 р. Персональні виставки відбулися в Івано-Франківську, Львові, Житомирі, Дніпрі, Запоріжжі, Одесі, в Києві та інших містах. Роботи зберігаються у приватних колекціях України, Європи,та Америки.

   Левко Максимів Синочок Наталі і Максима. Юному художнику майже 4 роки, саме розпочинає свою виставкову діяльність, хоча малювати почав вже з року. Його картини – це нестримна дитяча фантазія, дуже цікаве бачення довкілля, наразі більше абстрактне, та сам процес малювання – улюблене заняття.

  • Дата: 02 Лют 2020 - 31 Гру 2020
  • Розташування:Україна, Івано - Франківська область, місто Долина, вул. Чорновола, 2а, Індекс 77500.
  • Куратори:Гнадковська Т.П.
  • Тривалість:30

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).