Ходіть на всі Виставки

100-річчю від Дня народження Омеляна Коваля – присвячується…» 28.02.2020

24 Лют 2020 - 24 Бер 2020
изображение viber 2020 10 16 13 43 58

24 лютого 2020 р. у День народження українського громадського діяча, члена Проводу ОУН, політв’язня концтаборів, Почесного громадянина м. Долина – Омеляна Коваля, – у конференц-залі Долинського краєзнавчого музею «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів відкрилась виставка присвячена його імені.

Виставка «100-річчю від Дня народження Омеляна Коваля – присвячується…» презентує колекцію світлин про громадсько-політичне життя Омеляна Коваля та його життя в родині, водночас відображаючи всі основні події майже столітнього життєвого шляху. Також тут представлені особисті речі Омеляна Коваля та колекція державних нагород. Не залишилась поза увагою і його редакційна та друкарська діяльність: до огляду представлені зразки журналів «Крилаті» та «Авангард» і не тільки.

Щиро запрошуємо патріотичну молодь, долинян та гостей міста глибше пізнати життя та громадську працю уродженця Долинщини Омеляна Коваля, відвідавши виставку, яка триватиме до 24 березня ц. р.

  • Дата: 24 Лют 2020 - 24 Бер 2020
  • Розташування:Україна, Івано - Франківська область, місто Долина, вул. Чорновола, 2а, Індекс 77500.
  • Куратори:Гнадковська Т.П.
  • Тривалість:30

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).